Kvalitní a korektní texty

Známé tváře v Grade

21. 05. 2018

Josef Trojan, herec

Na stránkách našeho magazínu jste se vtělil do slavné role mladého Dustina Hoffmana z filmu Absolvent, přičemž za Mrs. Robinson jsme vám vybrali Simonu Krainovou. Jak se díváte na vztah dvou tak věkově odlišných lidí? Je podle vás důsledkem nějakého komplexu?
Do jisté míry ne. Z mého hlediska může být ta míra poměrně velká. Léta znamenají zkušenosti a lidé se je snaží co nejvíce zužitkovat. Pakliže jich jeden má ve vztahu na rozdávání a druhý by měl jenom brát, nemůže to fungovat. Vztah by měl být o vzájemném obohacování.

Simona Krainová, modelka

V aktuálním čísle ti byla svěřena role Mrs. Robinson z legendárního filmu Absolvent. Jak ses cítila v pozici zralé vdané ženy, která samou nudou svede nezkušeného mladíka?
Ani na chvíli jsem nepomyslela, že by to bylo vážně. I přesto dle mého názoru finální fotky působí velmi věrohodně (smích). Praktiky Mrs. Robinson nevyznávám, ale vztah starší ženy a mladšího muže neodsuzuji, pokud vyhovuje oběma stranám. Případný poměr s mladým mužem v Josefových sedmnácti letech by však byl už přes čáru.

Jana Plodková, herečka

Na filmovém plátně či televizních obrazovkách se objevujete sporadicky, jako byste volila kvalitu nad kvantitou. Je to náhoda, nebo si pečlivě vybíráte?
Pokud přijde nabídka od režiséra, s nímž jsem už pracovala a měla s ním příjemnou zkušenost, ráda kývnu víceméně na cokoliv. V ostatních případech hraje zásadní roli scénář. Když cítím, že postava se opakuje z minula a nelze ji už dále posunout či cizelovat, raději do toho nejdu. Nepsané pravidlo říká, že jakmile od textu odejdete více než jedenkrát na toaletu či pro kávu, něco je špatně. Naopak přečtení na jeden zátah značí kvalitu. Mimo natáčecí období mě plně zaměstnává divadlo, a také soukromí, o které se nechci připravit.

Známé tváře v GradeZnámé tváře v Grade

Korektury diplomek - mimořádná sleva pro studenty

01. 03. 2019

Diplomky, bakalářky, disertace Vyhněte se zbytečnému stresu při odevzdávání bakalářské či diplomové práce a využijte mimořádné…

Známé tváře v Grade

21. 05. 2018

Josef Trojan, herec Na stránkách našeho magazínu jste se vtělil do slavné role mladého Dustina Hoffmana z filmu Absolvent, přičemž za Mrs. Robinson jsme vám…

Zuzana Stivínová vypráví o životě

13. 12. 2017

Vánoční vydání GRADE právě na stáncích ! Naše star Zuzana Stivínová vypráví o životě za velkou louží, hlavní roli v nejoceňovanějším českém…

Je mi ctí pracovat pro Naši klienti a mnoho dalších neméně významných zákazníků.

korektury@klimesova.cz

+420 724 104 733

Jsem také na Facebooku